Завантажити ще

Ракетний обстріл Києва: загинула людина, 20 поранених, є руйнування

Ракетний обстріл Києва: загинула людина, 20 поранених, є руйнування
Фото: t.me/tymoshenko_kyrylo

Внаслідок обстрілу росіян Солом'янським районом Києва є загиблий. Також багато постраждалих. Про це пише Telegram-канал мера Віталія Кличка.

- За інформацією на даний момент, у Києві загинув чоловік похилого віку, і 20 постраждалих у двох місцях вибухів у Солом'янському районі. Одна людина – у вкрай тяжкому стані, – пише Кличко.

Заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко повідомив про потрапляння до будівлі готелю. Будівля знаходиться у центрі столиці.

- Російський новий рік за святковим столом – це кадри розбитих в Україні житлових будинків, новини про загиблу людину через уламок ракети у Солом'янському районі Києва. Ось так вони бачать "свята"... Розбитий готель у серці столиці - це їхня радість за святковим столом, - написав він.

Різних ступнів пошкоджень зазнали будівлі двох шкіл в Солом‘янському районі столиці, одна - в Печерському. Та один дитсадок в Солом’янському районі, повідомив Кличко. Також внаслідок масованої ракетної атаки на Київ пошкоджено Палац України. В офісі президента показали фото будівлі після атаки.