20 березня
Завантажити ще

Французький суд переніс засідання щодо екстрадиції Жеваго на 19 січня

Французький суд переніс засідання щодо екстрадиції Жеваго на 19 січня
Фото: Андрій Скакодуб / УНІАН

Суд у французькому Шамбері переніс засідання у справі про екстрадицію колишнього народного депутата Костянтина Жеваго до України. Слухання заплановане на 19 січня. Про це повідомляє Reuters.

Як пише видання, сам Жеваго просив суд випустити його під заставу у розмірі 1 мільйон євро до наступного засідання. Бізнесмен стверджував, що справа проти нього має політичний характер.

- Я вперше перебуваю у в'язниці. Я не робив того, в чому мене звинувачують у цій справі, я на це не заслуговую, - заявив сам Жеваго суду.

Під час засідання адвокат екснардепа просив суд надати можливість Жеваго керувати своїми підприємствами. За словами захисників, займатися цим у в'язниці його підзахисному "дуже складно".

Також захист попросив в суду час для підготовки до засідання з екстрадиції Жеваго. Прокуратура цю пропозицію підтримала. У зв'язку з цим суд ухвалив рішення перенести слухання та призначити його через два тижні.

Колишнього нардепа Костянтина Жеваго затримали на елітному курорті Куршевель 27 грудня на запит України. На батьківщині його підозрюють в організації схеми розтрати 113 млн доларів США фінансової установи, яка спричинила шкоду інтересам держави та вкладників банку. Після затримання суд французького міста Шамбері ухвалив рішення про екстрадиційний арешт колишнього народного депутата Костянтина Жеваго. Бізнесмена взяли під варту на 40 діб.

Новини по темі: Франція Суд екстрадиція