Завантажити ще

Зеленський про удар по "Альтаїру" у Дружківці: Це чергове визнання держави-терориста

Зеленський про удар по
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський прокоментував російський удар по льодовій арені "Альтаїр" у Дружківці, будинок якої використовувався для збирання гуманітарної допомоги. Про це йшлося у вечірньому зверненні голови держави.

- Ця льодова арена - "Альтаїр" - почала працювати ще до війни, коли до приходу Росії Донбас мав нормальне життя. Там тренувалися діти. Працювала дитяча спортивна школа. Там люди займалися спортом, святкували і просто раділи життю... Минулого року його використовували для збирання та розподілу гуманітарної допомоги, - сказав Зеленський.

Як зазначив президент, знищення російськими військами льодової арени є черговим визнанням держави-терориста.

- Російська ракета проти "Альтаїру" у Дружківці – це чергове визнання держави-терориста. Визнання, з чим воно прийшло на Донбас і що ми звідти обов'язково виженемо. Смерть на Донбасі не запанує, і ми маємо зробити все, щоб викинути її триколор з Донбасу та інших земель України, - наголосив він.

Дружківка Донецької області зазнала ракетної атаки росіян 2 січня. В результаті в місті знищено льодову арену "Альтаїр", а також отримали пошкодження будівлі МАН, автовокзал, церкву, житловий будинок та господарські споруди. Внаслідок обстрілу поранення отримав щонайменше один мирний житель.