31 травня
Завантажити ще

Єрмак: Головні питання для Зеленського – війна та перемога, про президентські вибори він зараз не думає

Єрмак: Головні питання для Зеленського – війна та перемога, про президентські вибори він зараз не думає

Про переобрання на другий термін президент Володимир Зеленський наразі не думає, оскільки головні питання для нього на сьогодні – це перемога у війні з Росією. Про це заявив голова Офісу президента Андрій Єрмак в інтерв'ю телеведучій Наталії Мосейчук.

– Рано почали. Війна ще закінчилася. Потрібно про неї думати. І як перемогти. На жаль, є такі люди, для яких наша перемога – це провал. Хтось вважає, що з війни потрібно собі щось взяти - як політичний дивіденд. Ми про це не думаємо. Президент про це 100% не думає. Він думає про перемогу. Це його головна мета, – заявив Єрмак.

Голова ОП зазначив, що йому хотілося б повторної перемоги Зеленського на наступних виборах голови держави, але цю тему в команді президента зараз не обговорюють.

– Ми не обговорюємо цю тему. Але якщо ви запитаєте про мою особисту думку, я вважаю – так. Країна отримала найкращого президента за 30 років. І є ще багато чого, що він може зробити для цієї країни. Моя особиста думка, що він повинен піти на другий термін, - наголосив він.

Сам Зеленський наприкінці листопада заявив, що ще не приймав рішення про висування своєї кандидатури на наступних президентських перегонах. Тоді голова держави зазначив, що ухвалить рішення, дивлячись на реакцію людей за підсумками його роботи. Водночас він наголосив, що це питання точно не буде пов'язане з наявністю коаліції.