Завантажити ще

Єрмак пояснив, чому пише ребусами, та зізнався, що йому допомагають

Єрмак пояснив, чому пише ребусами, та зізнався, що йому допомагають
Фото: instagram.com/yermak_andrii

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак пояснив, для чого пише ребуси з емодзі у своїх соціальних мережах. В інтерв'ю Наталії Мосейчук він заявив, що хоче "дати людям позитив і надію".

- Це буде нецікаво, якщо я буду просто писати. Чому я став це робити? Я думаю, що важливо людям давати надію. Дуже важливо навіть до серйозних речей ставитися з позитивом. Плюс всі ми колись були фанатами кросвордів, ребусів і так далі, - сказав Єрмак.

Андрій Єрмак зазначив, що його ребуси пов'язані лише з “приємними новинами та подіями, які можна анонсувати і які викличуть в людей лише позитив". Єрмак визнав, що креативити йому допомагають, а після ребусів він отримує багато дзвінків із запитаннями. Також, за словами керівника Офісу президента, він часто публікує повідомлення вночі, якщо потрібно зробити анонс важливих подій, які прив'язані до іноземних партнерів.

29 грудня Єрмак опублікував два ребуси - під час ранкового ракетного обстрілу та после виходу свого інтервʼю. 

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак став героєм низки мемів в українських соцмережах через свої ребуси. Користувачі жартують, що йому потрібно подарувати клавіатуру. Зокрема, за допомогою емодзі Єрмак анонсує звільнення українських територій від російських військ. 

Новини по темі: Андрій Єрмак