Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
12 квiтня
Завантажити ще

У МЗС відповіли на "формулу миру" Орбана, звинувативши його у "політичній короткозорості"

У МЗС відповіли на
Фото: twitter.com/PM_ViktorOrban

Міністерство закордонних справ відреагувало на заяву прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана про те, що Україна "зможе воювати доти, доки Сполучені Штати підтримують її зброєю та грошима". У відомстві вважають подібні висловлювання демонстрацією патологічної зневаги до нашої країни та політичної короткозорості.

- Заяви прем'єр-міністра Угорщини демонструють патологічну зневагу до України та українського народу, який протистоїть російській агресії, а також його власну політичну короткозорість. Адже поразка України у війні, до якої Віктор Орбан побічно закликає, призвела б до прямої загрози російської агресії відносно Угорщини та угорців, - заявили в МЗС.

Також у відомстві порадили Орбану визначитися самому, чи хоче він миру, а також сприяти припиненню агресії Росії.

- Угорському лідеру варто запитати себе, чи хоче він миру. Якщо відповідь ствердна, йому потрібно використати свої тісні зв'язки з Москвою, щоб та припинила агресію проти України та вивела війська, - йдеться у заяві.

Йдеться про висловлювання прем'єр-міністра Угорщини щодо завершення війни РФ проти України. Він стверджує, що Україна "зможе продовжувати битися з Росією лише доти, доки США підтримують її грошима та зброєю". Також Віктор Орбан заявив, що мир зможе настати, якщо цього захоче американська сторона.