Завантажити ще

Данілов анонсував збільшення «бавовни» в Росії

Данілов анонсував збільшення «бавовни» в Росії
Фото: facebook.com/danilov.oleksiy

«Бавовна» на російській території буде тільки наростати - якщо РФ не змінить свою політику стосовно цивілізованого світу. Як пише "Суспільне", про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

- Я попереджав, що "бавовна" у Росії буде наростати, і вона буде з кожним днем все більше і більше. Нічого тут дивного немає — Росія є Росія. Треба чемно себе поводити щодо до цивілізованого суспільства, і все у вас буде добре, — зазначив посадовець, коментуючи вибухи на російських інфраструктурних об’єктах.

Він додав,  що запобігти вибухам та пожежам могла б зміна поведінки політичного керівництва РФ.

- А якщо ви надалі будете проводити таку політику, як ви зараз обрали, то повірте, буде вибухати не тільки там, а ще й набагато в інших містах і так, що, як то кажуть, мало їм не буде точно, — підкреслив Данілов.

Секретар РНБО також повідомив, що Кремль обговорює питання оголошення загальної мобілізації в країні. Не виключено, що закриють кордони.

- Є інформація, що можуть взагалі не випускати чоловіків до 65 років, - зазначив Данілов, додавши, що РФ давно потрібно огородити парканом, щоб «жоден літак, жоден автомобіль з території цієї країни взагалі не мав права виїжджати».

Повномасштабне вторгнення РФ в Україну сталося 301 день тому. Щоденно ворожі війська намагаються атакувати українських воїнів та зазнають поразки.