Завантажити ще

Ясько про кадри з грузинської в'язниці: Реаліті-шоу та глузування з Саакашвілі

Ясько про кадри з грузинської в'язниці: Реаліті-шоу та глузування з Саакашвілі
Фото: Скріншот із відео facebook.com/moc.gov.ge

Народний депутат від "Слуги народу" Єлизавета Ясько прокоментувала відео з палати Михайла Саакашвілі, поширене Спеціальною пенітенціарною службою Грузії. Відповідний пост вона опублікувала у фейсбуці.

- Кадри, які були поширені вчора – це великий злочин проти честі та гідності Михайла. Проти норм прав людини! І проти медичної етики! Ті, хто виставив ці кадри – діють на користь радості ворогам. Ці кадри є свідченням організації реаліті-шоу та глузування з Михайла Саакашвілі! - заявила Ясько.

За її словами, психологічний та фізичний стан Саакашвілі за останні місяці лише погіршився і він потребує лікування у спокійних умовах.

– Ми в Україні боремося за права людей, а те, що ми побачили – прямо порушення, про які не можна мовчати! Хочу нагадати, що Михайло Саакашвілі – громадянин України! Його стан усі ці місяці лише посилюється. Психологічний та фізичний загальний. Він потребує спокійних умов лікування. І він має право на лікування за кордоном! - наголосила нардеп.

Михайло Саакашвілі перебуває у грузинській в'язниці з жовтня 2021 року. Його було затримано відразу після прибуття на батьківщину, де проти нього порушено низку кримінальних справ. За цей час екслідер Грузії двічі оголошував голодування, через що політик має серйозні проблеми зі здоров'ям. 15 грудня Саакашвілі втретє оголосив голодування, вимагаючи дозволити йому брати участь у судових засіданнях через відеозв'язок.