3 лютого
Завантажити ще

Депутати виправдалися за “базар” під час виступу начальника Генштабу в Раді

Депутати виправдалися за “базар” під час виступу начальника Генштабу в Раді
Фото: facebook.com/ulkinova

У соціальних мережах обурилися поведінкою народних депутатів під час виступу начальника Генерального штабу ЗСУ Сергія Шаптали у Верховній Раді. Речник проєкту InformNapalm Михайло Макарук заявив, що під час доповіді Героя України парламентарі розмовляли й ходили по залі.

- Доповідає начальник ГШ у країні, де триває війна. І на цьому фото ми бачимо, як уважно його "слухають" народні обранці. Як вони «поважають» армію і військових, бігаючи під час доповіді по залу і проводячи свої "базари", - написав Макарук на своїй сторінці у фейсбуці.

Він попросил спікера парламенту Руслана Стефанчука та голову фракції “Слуга народу” Давида Арахамію поговорити з народними депутатами. Також фотографії з Верховної Ради опублікували кореспондент АрміяInform Сергій Жмурко та народний депутат України VIII скликання Борислав Береза.

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Олексій Жмеренецький, який є на фото, заявив у коментарях під дописом Макарука, що він “прекрасно знав зміст законопроєкту і чекав на голосування”. 

- У залі ВРУ нон-стоп відбуваються дискусії щодо законопроєктів порядку денного, і вчорашній день був дуже насичений складними, важко прохідними законопроєктами. Тому якщо депутат знає зміст законопроєкту, який доповідається, то він витрачає цей час на обговорення інших законопроєктів. Це такий технічний процес, і жодної неповаги до доповідачів у цьому немає, - запевнив він.

Жмеренецький також розповів, що після виступу народні депутати підійшли до генерал-лейтенанта та подякували за роботу. Згідно з коментарями, у той час розглядали законопроєкт про дезертирство, його проголосували в цілому.

Сергій Шаптала у липні 2021 року став начальником Генерального штабу ЗСУ. До призначення на посаду він керував Оперативним командуванням «Захід». Під час боїв на Дебальцівському плацдармі Шаптала командував 128-ю гірсько-штурмовою бригадою. У 2015 році йому присвоїли звання Героя України.

Сергій Шаптала виступав у Раді дві хвилини. Фото: t.me/BerezaJuice

Сергій Шаптала виступав у Раді дві хвилини. Фото: t.me/BerezaJuice

Новини по темі: Генштаб ЗСУ Верховна Рада