28 вересня
Завантажити ще

Голова ОАСК Павло Вовк потрапив під санкції США

Голова ОАСК Павло Вовк потрапив під санкції США
Фото: facebook.com/id=100022916315777

Влада Сполучених Штатів запровадила санкції проти голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка. Під обмеження також потрапили його родичі. Про це повідомляє сайт Державного департаменту країни.

- Державний департамент США вносить Вовка до списку санкцій через вимагання хабарів в обмін на втручання в судові та інші державні процеси, - йдеться в повідомленні.

Як зазначили у відомстві, санкції проти Вовка та двох членів його сім'ї запроваджено з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією та напередодні Міжнародного дня прав людини. Вони передбачають заборону на в'їзд до Сполучених Штатів.

Скандал навколо глави ОАСК нашумів у 2020 році. Тоді українські силовики порушили кримінальну справу проти Вовка та ще кількох суддів. Їх підозрюють у втручанні в роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів, перевищенні влади, шахрайстві, службовому підробленні та недбалості. За версією слідства, судді ОАСК створили злочинне угруповання з метою захоплення влади, встановивши контроль над Вищою кваліфікаційною комісією суддів та Вищою радою правосуддя. У серпні НАБУ оголосило Вовка у розшук.