17 червня
Завантажити ще

Грузія передасть Україні генератори

Грузія передасть Україні генератори

Грузинська влада ухвалила рішення про надання Україні гуманітарної допомоги у вигляді генераторів. Про це заявив голова адміністрації уряду Реваз Джавелідзе, передають "Новини-Грузія".

- За дорученням прем'єр-міністра, зокрема щодо рішення про генератори, через Мінекономіки буде здійснено відповідну закупівлю і запитане обладнання направлять для наших українських друзів, - заявив Джавелідзе.

За його словами, відомству доручено виконати розпорядження у найкоротші терміни, але кількість генераторів та суму, виділену на їхнє придбання, посадовець не назвав. Також Джавелідзе зазначив, що Грузія залишається на першому місці серед країн, які надали гуманітарну допомогу Україні. На 1 грудня країна виділила близько 12 мільйонів доларів для допомоги Києву.

- Обов'язково хочу наголосити на тій підтримці, яку держава продовжує і сьогодні. 26 000 осіб, громадян України, які нині проживають на території Грузії, отримують відповідну фінансову допомогу, а також підтримку у сфері медицини та освіти, - наголосив він.

Напередодні тимчасовий повірений у справах України у Грузії Андрій Касьянов заявляв, що Тбілісі місяць не відповідало на прохання України щодо передачі генераторів. Тоді грузинська влада заявила, що "не чула" про таку ситуацію і нібито допомогу надавати Україні не будуть, оскільки не мають такої можливості.