9 червня
Завантажити ще

Німеччина вважає російські військові об’єкти легітимними цілями для ЗСУ

Німеччина вважає російські військові об’єкти легітимними цілями для ЗСУ
Фото: ukrinform.ua

Військові об’єкти на території Росії, від яких походить загроза Україні, є законними цілями для ЗСУ. Як повідомляє «Укрінформ», про це під час брифінгу заявила представниця пресслужби федерального уряду Крістіне Гоффманн.

- Федеральний уряд вважає те, що робить Україна, легітимним… Україна захищає власну територіальну цілісність, адже своїми ударами запобігає можливим ударам по своїй території з території Росії, - заявила Гоффманн.

За її словами, Німеччина вважає, що Україна «не зобов’язана обмежуватися своєю територією при здійсненні зусиль із захисту проти російської агресії, а також має право робити це за межами території своєї держави».

Гоффманн додала, що право на самозахист зафіксовано в ст. 51 Хартії ООН, а Україна є державою, на яку напали. І підкреслила, що з точки зору ФРН все, що робить Україна, є реакцією на російську агресію.

На російських аеродромах сталися вибухи. Так, 5 грудня «бавовна» була на  стратегічних авіабазах "Енгельс-2" і "Дягілево-5".  6 грудні вибух стався у російському Курську в районі аеродрому. За даними аналітиків ISW, ймовірно,  удари по аеродромах завдавалися українськими силами.