Завантажити ще

Зеленський нагородив посмертно чотирьох поліцейських, які підірвалися на міні у Херсонській області

Зеленський нагородив посмертно чотирьох поліцейських, які підірвалися на міні у Херсонській області
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський підписав указ про нагородження чотирьох поліцейських із Черкаської області, які загинули під час підриву міни на Херсонщині. Про це голова держави повідомив у своєму вечірньому зверненні.

– Щойно я підписав укази про нагородження державними нагородами посмертно поліцейських, чиї життя було відібране вчора на Херсонщині російськими мінами, – повідомив Зеленський.

Згідно з указом, звання Героя України присвоєно полковнику поліції Михайлу Куратченку, який очолював Черкаське обласне управління поліції. Загиблих капітанів поліції Ігоря Мельника, Сергія Ненаду та капрала поліції Вадима Пережка голова держави нагородив посмертно орденами «За мужність».

- Вони робили все задля безпеки українців. Вже повертаючись після виконання одного із завдань, коли вилучили зброю та боєприпаси зі сховища окупантів, залишених на Херсонщині, поліцейські потрапили до мінної пастки, - наголосив він.

Про те, що на Херсонщині правоохоронці підірвалися на ворожій міні,  повідомив 7 грудня голова Нацполіції Ігор Клименко. За його словами, трагедія сталася під час стабілізаційних заходів на деокупованій частині Херсонської області. Внаслідок вибуху загинули четверо поліцейських. Ще четверо отримали поранення - за їхнє життя зараз борються лікарі.