Завантажити ще

На Херсонщині розпочалася евакуація людей із лівого берега

На Херсонщині розпочалася евакуація людей із лівого берега

Влада Херсонської області зняла заборону вдень на вихід на річку Дніпро, щоб евакуювати жителів лівого Дніпра. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі голова обласної державної адміністрації Ярослав Янушевич.

- З 3 грудня (субота) по 5 грудня (понеділок) включно триватимуть гуманітарні заходи щодо евакуації українських громадян, які зараз перебувають на лівому березі річки Дніпро у дачному селищі та не встигли залишити тимчасово окуповану територію, - зазначено у повідомленні.

За словами посадовця, таке рішення було ухвалено на тлі можливої активізації бойових дій на цій території. Річкові переходи буде дозволено на ділянці Річковий вокзал. На інших ділянках річки дозволу на переправу в ці дати не буде.

– У разі виникнення потреби у додатковому часі для прибуття на деокуповану територію просимо громадян причалювати лише на Річковому вокзалі як єдиному дозволеному місці, – наголосив Янушевич.

Як зазначив голова ОДА, евакуйованим необхідно мати при собі документи, що засвідчують особу та підтверджують громадянство України.