Завантажити ще

Автобуси від Німеччини нарешті виходять на київські маршрути

Автобуси від Німеччини нарешті виходять на київські маршрути
Фото: facebook.com/Пасажири Києва - сторінка ініціативи

У п'ятницю на вулиці Києва вийдуть 18 автобусів, які столиці передали німецькі міста. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив мер Віталій Кличко.

- Автобуси, отримані Києвом від європейських партнерів, продовжують виходити на столичні маршрути. Відзавтра, з 2 грудня, на маршрутах столиці вже працюватимуть 18 автобусів Mercedes з тих, які передали нам як допомогу німецькі міста Мюнхен, Зевен, Ганновер та Регензбург. Ці автобуси курсуватимуть на маршрутах №№ 2, 22, 56, - написав він.

Ще близько десяти німецьких автобусів перебуватимуть в оперативному резерві у готовності вийти на найбільш завантажені напрямки, запевнив Кличко.

Мер зазначив, що, перед тим як вийти на маршрути, автобуси проходять довготривалі процедури реєстрації та сертифікації, отримують необхідне обладнання для функціонування електронного квитка та GPS-трекери, системи аудіовізуального сповіщення.

Три дні тому громадська ініціатива “Пасажири Києва” у черговий раз порушила питання переданих столиці автобусів. За словами активістів, гуманітарні автобуси з Німеччини “досі простоюють в одному з автопарків "Київпастрансу" “з іноземними номерними знаками і вже притрушені снігом”.

На початку листопада в управлінні інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації повідомили «Великому Києву», що процес реєстрації транспортних засобів затримується у сервісних центрах, які проводять реєстрацію транспортних засобів, через відключення електроенергії. 

Німецькі автобуси отримані Києвом як гуманітарна допомога від компанії Deutsche Bahn.