6 лютого
Завантажити ще

Зеленський попередив українців про нові ракетні удари на цьому тижні

Зеленський попередив українців про нові ракетні удари на цьому тижні
Фото: president.gov.ua

Нинішній тиждень буде таким же тяжким, як і минулий. Російські терористи готують нові удари по Україні, заявив президент Зеленський під час свого вечірнього звернення 27 листопада.

- Ми розуміємо, що терористи готують нові удари. Ми це точно знаємо. І поки в них є ракети, вони не заспокояться, на жаль…Тиждень, що починається, може бути таким же складним, як і цей, що минає. Наші сили оборони готуються. Вся наша держава готується. Всі сценарії опрацьовуємо, зокрема з нашими партнерами. І має бути готовою наша з вами єдність. Тому, будь ласка, не залишайте без допомоги всіх тих, кому можете допомогти. І, будь ласка, на тижні зважайте на сигнали повітряної тривоги, - розповів Володимир Зеленський.

Він запевнив, що всі разом і допомагаючи одне одному українці пройдут і цей виклик війни – цю зиму, це намагання Росії використати холод проти людей.

Президент додав, що ситуація на фронті залишається дуже важкою. І найбільше – на Донеччині, як і в попередні тижні.

- Я хочу подякувати сьогодні за стійкість усім нашим воїнам, усім нашим героям! Вистояти зараз і захиститись зараз – це вистояти й захиститися на покоління вперед для всіх українців на всій нашій прекрасній землі. Ми робимо й будемо робити все можливе, щоб зміцнити нашу оборону… І щоб досягти цих результатів, на тижні, що починається, будуть нові важливі кроки, - додав президент.

Минулий масований ракетний удар РФ здійснила у середу,  23 листопада. Після  цього енергетики протягом декількох днів відновлювали генерацію й постачання електрики. Станом на сьогодні в більшості регіонів країни діють лише стабілізаційні графіки. Ситуація енергетиками контролюється.