Завантажити ще

До Києва вперше приїхав голова британського МЗС Джеймс Клеверлі

До Києва вперше приїхав голова британського МЗС Джеймс Клеверлі
Фото: twitter.com/JamesCleverly

Міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі відвідав Україну. У Києві він уже провів зустріч із українським колегою Дмитром Кулебою. Про це політик повідомив у своєму твітері.

– Слів недостатньо. Слова не запалять світло цієї зими. Слова не захистять від російських ракет. Великобританія не просто говорить про Україну, ми надаємо конкретну підтримку захисту України, - написав Клеверлі.

За даними ВВС, в Україні голова британського МЗС планує оголосити про нову допомогу для нашої країни. Пакет містить 24 карети швидкої допомоги, 11 машин екстреної допомоги, у тому числі 6 броньованих авто. Також Лондон виділить для України 3 мільйони фунтів стерлінгів (близько 3,5 мільйона доларів США) на відновлення інфраструктури, зруйнованої російськими обстрілами.

Як зазначено у повідомленні, Клеверлі також проведе в Україні низку зустрічей. Зокрема, плануються переговори із президентом Володимиром Зеленським.

Джеймс Клеверлі обіймає посаду голови МЗС Великобританії з початку вересня. Його візит до України став першим на посаді міністра. Напередодні Київ відвідав прем'єр-міністр Британії Ріші Сунак. У Києві він провів зустріч із президентом Зеленським, під час якої запевнив нашу країну у подальшій підтримці з боку Лондона.