Завантажити ще

Експерти України та Ірану провели зустріч - обговорили використання Росією дронів

Експерти України та Ірану провели зустріч - обговорили використання Росією дронів
Фото: ru.wikipedia.org

Українська сторона підтвердила зустріч із представниками Ірану, на якій обговорили питання про постачання Тегераном зброї Росії. Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко у коментарі "РБК-Україна".

- Така експертна зустріч справді відбулася. Подробиці я розголошувати не можу, водночас можу запевнити, що українська сторона продовжує вживати максимально жорстких заходів, щоб унеможливити використання іранської зброї з боку Росії для війни проти України, - заявив Ніколенко.

Представник МЗС зазначив, що українська сторона довела до відома Ірану інформацію про наслідки співучасті в агресії Росії проти України. За його словами, вони будуть непорівнянні з потенційною вигодою від співпраці Тегерана з Москвою.

На початку листопада Іран вперше визнав, що постачає Росії дрони, якими російські солдати атакують українські села та міста. Міністр закордонних справ країни Хоссейн Амірабдоллахіа стверджує, що нібито безпілотники постачалися Москві за кілька місяців до російського вторгнення до України і в невеликій кількості.

Президент Володимир Зеленський назвав цю заяву хибною. Голова держави нагадав, що щодня ЗСУ збивають щонайменше 10 іранських дронів. Також українській стороні відомо про те, що іранські інструктори навчали російських солдатів користуванню дронами-камікадзе.