3 грудня
Завантажити ще

Зеленський: Росія вже випустила Україною понад 4700 ракет

Зеленський: Росія вже випустила Україною понад 4700 ракет
Фото: President.gov.ua

З початку повномасштабного вторгнення Росія застосувала проти України понад 4700 ракет. Про це заявив президент Володимир Зеленський у зверненні до учасників Міжнародної організації Франкофонії.

– Сьогодні 270-й день повномасштабної війни. Понад 4700 ракет застосувала Росія. Сотні наших міст просто спалені. Тисячі людей загинули. Сотні тисяч силою депортовано до Росії. Мільйони виїхали з України до інших країн, рятуючись від війни, - зазначив він.

Зеленський також повідомив, що минулого вівторка Росія здійснила майже сто ракетних ударів. Внаслідок атаки без електроенергії залишилося понад 20 мільйонів людей.

– Знаєте, що таке цей ракетний удар? Це понад 20 мільйонів людей без світла. Така була шкода енергосистемі, таке було термінове аварійне відключення. Відключилися і реактори на двох наших атомних станціях – через ракетну поразку енергетики, - сказав він.

Він закликав докласти максимум зусиль, щоб зупинити російську агресію. Повернення світу можливе, наголосив президент. Але воно можливе тоді, коли кожен у світі розуміє, що ніхто не заслуговує на жодний день терору.