Завантажити ще

Зимові канікули в Києві триватимуть місяць - школи будуть пунктами обігріву

Зимові канікули в Києві триватимуть місяць - школи будуть пунктами обігріву
Фото: Андрей Скакодуб / УНИАН

Зимові канікули у Києві триватимуть місяць. Про це 14 листопада у своєму телеграм-каналі повідомив мер столиці Віталій Кличко.

- Щодо організації навчального процесу. Зимові канікули у столичних школах розпочнуться за графіком – з 26 грудня 2022 року. Але триватимуть місяць - до 27 січня 2023 року, - написав він.

Навчальний рік триватиме у столичних школах до 1 липня - відповідно до закону, додав Кличко.

За словами мера, у час тривалих зимових канікул школи опалюватимуть в мінімальному режимі для підтримки системи опалення. У випадку надзвичайної ситуації частина шкіл буде використовуватись як пункти обігріву. Вчителі за бажанням можуть піти в оплачувану відпустку. 

6 листопада у КМДА розповіли, що у кожному районі Києва підготують у середньому по 100 пунктів обігріву. Вони будуть облаштовані на базі соціальних об’єктів.

31 жовтня міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет повідомляв, що осінні канікули перенесено на зимовий період у 28% шкіл України. Учні столичних шкіл ходили на тижневий відпочинок.

Станом на 14 листопада більшість шкіл в Україні функціонують у традиційному та змішаному форматі. Більше всього дистанційно вчаться у Донецькій, Запорізькій, Луганській, Дніпропетровській, Сумській, Миколаївській, Харківській та Херсонській областях.

Новини по темі: Школи канікули Київ