24 травня
Завантажити ще

Влада Херсонщини повернулася на свої робочі місця після 8 місяців окупації

Влада Херсонщини повернулася на свої робочі місця після 8 місяців окупації
Фото: т.ме/херсонськаОДА

До Херсона повернулися правоохоронці та представники української влади. Про це повідомив голова Херсонської обласної державної адміністрації Ярослав Янушевич у своєму Телеграм-каналі.

- Пане президенте, згідно з вашим дорученням доповідаємо, що до міста Херсона прибули і приступили до виконання обов'язків ВА Херсонської області, ВА Херсона, ВА Херсонського району, - звітував чиновник.

За його словами, у Херсоні також приступили до виконання обов'язків правоохоронці та представники СБУ, у співробітники ДСНС проводять необхідні заходи для розмінування міста.

– Займаємося відповідним поверненням міста у звичайну життєдіяльність, – сказав Янушевич.

Першим розпорядженням голови Херсонської ОДА стало запровадження в області та місті комендантської години. За його словами, обмеження для місцевих мешканців діятимуть із 17:00 до 8:00. У цей час городянам забороняється перебувати на вулицях та інших громадських місцях.

З початку російського вторгнення Херсон та частина області перебували під тимчасовою окупацією росіян. 9 листопада Росія заявила про відведення своїх військ на лівий берег Дніпра. 11 листопада українські захисники увійшли до міста - першими до Херсона прибули спецпідрозділи та розпочали "зачистку" міста. Тим часом українські фахівці відновлюють критичну інфраструктуру у Херсоні – там уже запустили українське телебачення та радіо.