20 травня
Завантажити ще

В Україну приїхала посол США в ООН, їй уже подарували коровай

В Україну приїхала посол США в ООН, їй уже подарували коровай
Фото: twitter.com/_aswesterman

У Київ з раптовим візитом приїхала посол США в ООН Лінда Томас-Грінфілд. Про це повідомили на сайті місії. Посол прибула до України, щоб підтвердити непохитну підтримку Сполучених Штатів.

- Перебуваючи в Києві, вона зустрінеться з лідерами українського уряду, щоб обговорити тверду відданість США суверенітету та незалежності України. Вона спостерігатиме за документуванням та збереженням доказів звірств, скоєних російськими військами, і почує розповіді тих, хто вижив. Посол Томас-Грінфілд також обговорить глобальну кризу продовольчої безпеки, загострену вторгненням Росії, і підкреслить критичну необхідність продовження Чорноморської зернової ініціативи на наступний рік. Вона також зустрінеться з гуманітарними організаціями, які працюють над забезпеченням потреб у зимовому періоді для вразливих людей, які постраждали від нападів Росії на енергетичну та іншу цивільну інфраструктуру, - йдеться у пресрелізі.

Прессекретар місії США при ООН Нейт Еванс опублікував у своєму твіттері фото Лінди Томас-Грінфілд, на якому її на вокзалі зустрічає посол США в Україні Бріджит Брінк. Журналістка NPR Ешлі Вестерман повідомила, що першою зупинкою Лінди Томас-Грінфілд став зернокомбінат у Київській області. Американському послу подарували коровай.

4 листопада до Києва приїжджав радник президента США з питань національної безпеки Джейк Салліван.

Фото: twitter.com/USUNSpox

Фото: twitter.com/USUNSpox