24 травня
Завантажити ще

В Україну прибув радник президента США Салліван - зустрівся із Зеленським та Єрмаком

В Україну прибув радник президента США Салліван - зустрівся із Зеленським та Єрмаком
Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із радником американського лідера з питань національної безпеки Джейком Салліваном, який прибув до Києва. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

- Сторони обговорили питання подальшої підтримки нашої країни з боку США для оборони та звільнення української території від окупантів, підвищення можливостей нашої держави для захисту критичної інфраструктури, фінансової та гуманітарної підтримки, посилення санкцій проти держави-агресора – Російської Федерації та консолідації міжнародної підтримки України, - вказано у повідомленні.

Під час зустрічі Зеленський також вручив Саллівану орден князя Ярослава Мудрого ІІ ступеня за значні особисті заслуги у зміцненні міждержавної співпраці, підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. Радник президента США подякував за високу нагороду та наголосив, що для нього честь отримати її.

У рамках візиту до України Салліван провів зустріч і з главою Офісу президента Андрієм Єрмаком.

– Обговорили всі актуальні питання співпраці України та Сполучених Штатів та продовження підтримки нашої країни у боротьбі за свою свободу та незалежність проти російських загарбників, – написав Єрмак у своєму Телеграм-каналі.

У ході зустрічі глава ВП зазначив, що приїзд Саллівана до України є дуже важливим сигналом для підтримки нашої країни з боку США. Також він подякував американській стороні за допомогу нашій країні, яка дозволяє обороняти Україну та просуватися у звільненні окупованих територій.