Завантажити ще

У понад 300 деокупованих населених пунктах на Харківщині відновили комунікації

У понад 300 деокупованих населених пунктах на Харківщині відновили комунікації

Роботи з відновлення критичної інфраструктури у звільнених селах та містах Харківської області продовжуються. У сотнях населених пунктів уже поновили критичну інфраструктуру. Про це повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко на брифінгу.

- Результати відновлення критичної інфраструктури у деокупованих містах та селищах Харківської області: газопостачання – у 323 населених пунктах; електроенергія – у 301 населеному пункті; водопостачання та водовідведення – у 442 населених пунктах; послуги мобільного зв'язку та інтернету – у 217 населених пунктах, - розповів Тимошенко.

За його словами, також відновлювальні роботи продовжуються і в інших регіонах. Зокрема, із 2 832 зруйнованих об'єктів на Житомирщині вдалося відновити 1 319. Серед них – житлові будинки, освітні заклади, лікарні та об'єкти критичної інфраструктури. На Сумщині росіяни зруйнували 4 084 об'єкти - там вдалося відновити понад 800 об'єктів. 1711 об'єктів фахівці відновили у Чернігівській області, серед яких – 1500 житлових будинків.

Також заступник голови ОП зазначив, що спеціалісти продовжують ремонтні роботи для відновлення електроенергії після масових ударів росіян. Він попередив, що наступного тижня в Україні також можуть обмежити споживання електрики.