Завантажити ще

Netflix покаже спецвипуск шоу з Володимиром Зеленським

Netflix покаже спецвипуск шоу з Володимиром Зеленським
Фото: mobile.twitter.com

Президент України Володимир Зеленський стане гостем спецвипуску шоу Девіда Леттермана "Мій наступний гість не потребує представлення", який транслює Netflix. Прем'єра відбудеться до кінця 2022 року, йдеться на офіційній сторінці стримінгового сервісу у Twitter.

- Девід Леттерман нещодавно відвідав Київ, щоб узяти інтерв'ю у президента Володимира Зеленського для майбутнього епізоду шоу "Мій наступний гість не потребує представлення з Девідом Леттерманом", - вказано у публікації.

Про те, що знаменитий американський телеведучий і гуморист побував у Києві, наприкінці жовтня повідомив стендап-комік і радіоведучий Антон Тимошенко. У межах візиту Леттерман також відвідав Підпільний стендап у столиці, де привітав публіку зі сцени.

Леттермана називають "найтривалішим ведучим" пізнього вечірнього ток-шоу в історії американського телебачення. З 1992 до 2015 року він був ведучим проєкту "Пізнє шоу з Девідом Леттерманом". У січні 2018 року став ведучим нового ток-шоу на Netflix "Мій наступний гість не потребує представлення", яке виходить на платформі й донині.