Завантажити ще

Партія Нетаньягу перемогла на виборах в Ізраїлі - він повернувся до влади, як і обіцяв

Партія Нетаньягу перемогла на виборах в Ізраїлі - він повернувся до влади, як і обіцяв
Фото: REUTERS

Партія колишнього премʼєр-міністра Ізраїлю Біньміяна Нетаньягу «Лікуд» перемогла на парламентських виборах за результатами підрахунку 100% протоколів. Про це пише The Jerusalem Post.

Блок Нетаньягу отримає 32 місця у 120-місному парламенті і матисе шанс сформувати коаліцію разом з ультраправою Релігійною сіоністською партією.

Чинний премʼєр країни Яїр Лапід вже визнав свою поразку та доручив готуватися до передачі влади в країні. Його партія "Єш Атід" отримала 24 місця. 

- Держава Ізраїль стоїть над усіма політичними міркуваннями. Я бажаю Нетаньягу успіху на благо народу Ізраїлю та Держави Ізраїль, - заявив Лапід.

Біньяміна Нетаньягу усунули від влади в червні 2021 року після 12 років поспіль на посаді прем'єр-міністра. Тоді Нетаньягу пообіцяв повернутися. 73-річний премʼєр зараз перебуває під судом за звинуваченнями у хабарництві, шахрайстві та зловживанні довірою. До 24 лютого Нетаньягу тісно співпрацював з президентом Росії Володимиром Путіним. Він є противником поставок зброї до України.
 

Новини по темі: Новини Ізраїлю