Завантажити ще

Кабмін припинив повноваження голови «Нафтогазу» Юрія Вітренка

Кабмін припинив повноваження голови «Нафтогазу» Юрія Вітренка
Фото: facebook.com/NaftogazGroup

Кабінет міністрів задовольнив заяву Юрія Вітренка про звільнення. Про це у вівторок повідомили в НАК «Нафтогаз України». 

- Кабінет Міністрів України своїм рішенням від 01 листопада 2022 року задовольнив заяву голови правління НАК «Нафтогаз України» Юрія Вітренка про звільнення, - йдеться у фейсбуку компанії.

У «Нафтогазі” зазначили, що Вітренко продовжить обіймати посаду очільника національної компанії до 3 листопада включно.

- Більше детальна комунікація з цього питання буде здійснена в останній день роботи Юрія Вітренка на посаді голови правління Нафтогазу, - заявили в пресслужбі «Нафтогазу».

Постійний представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук написав у своєму телеграм-каналі, що уряд припинив повноваження голови правління «Нафтогазу України» Юрія Вітренка. 

За даними народного депутата Олексія Гончаренка, Кабмін проголосував одноголосно. Новим головою «Нафтогазу», скоріш за все, стане міністр регіонального розвитку Олексій Чернишов.

Вранці "Економічна правда" повідомила, що Юрій Вітренко написав заяву про відставку. Вітренко мала звільнити наглядова рада "Нафтогазу", проте за її відсутності це може зробити Кабінет міністрів.

Чутки про відставку Юрія Вітренка з'явилися ще у серпні. Вітренко очолив "Нафтогаз" замість Андрія Коболєва у квітні 2021 року. У квітні 2022 року уряд призначив його ще на рік.