Завантажити ще

ЗМІ: голова "Нафтогазу" Юрій Вітренко написав заяву про відставку

ЗМІ: голова
Фото: facebook.com/YVitrenko

Голова НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко написав заяву про відставку. Про це 1 листопада повідомила “Економічна правда”. Місце Вітренка може зайняти міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. 

За процедурою Юрія Вітренка мала б звільнити наглядова рада “Нафтогазу”, однак за її відсутності це може зробити Кабінет міністрів. Не виключений варіант, що замість Вітренка на певний час призначать в.о., а вже згодом Чернишов стане повноцінним головою компанії.

Народний депутат Ярослав Железняк написав у своєму телеграм-каналі, що на найближчий пленарний тиждень заплановане кадрове питання, пов’язане з регіональною політикою. 

- Звільнення пана Чернишова у зв’язку з переходом на нову посаду. Начебто само Міністерство регіональної політики мають об’єднати з Мінінфраструктури і передати повністю Кубракову, - заявив він.

LB.ua написав, что питання обʼєднання міністерств ще не вирішено. Співрозмовники видання повідомили, що проти цього є багато голосів.

Чутки про відставку Юрія Вітренка зʼявилися ще у серпні. Forbes писав, що «Нафтогаз» можуть очолити заступник голови Офіса президента Ростислав Шурма або очільник Мінрегіону Олексій Чернишов. Вітренко у квітні 2021 року очолив «Нафтогаз» замість Андрія Коболєва. У квітні-2022 уряд переобрав його ще на рік.