Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

"Укренерго" запровадило обмеження на електропостачання для всієї України

Внаслідок масованої атаки росіян на енергетичні об'єкти "Укренерго" запровадило після 17.00 обмеження електропостачання промислових підприємств та населення по всій території України. Про це повідомляє прес-служба компанії.

- Через сьогоднішні ракетні атаки терорашистів пошкоджено обладнання магістральної мережі української енергосистеми одразу в кількох регіонах. Наразі обмеження споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі та уникнути повторних аварій після того, як інфраструктуру було пошкоджено обстрілами росіян, - зазначено в повідомленні.

Як зазначили у відомстві, такі заходи були вжиті, щоб енергетики змогли якнайшвидше відновити пошкодження на обстріляних енергетичних об'єктах.

- "Укренерго" разом із операторами розподільчих мереж робить все можливе для того, щоб відновити пошкоджену енергетичну інфраструктуру у найкоротший термін. Ремонтні бригади працюють цілодобово, - наголосили в компанії.

Водночас українців закликали поставитися з розумінням до ситуації та максимально мінімізувати споживання електроенергії, вимкнувши зайву електротехніку.