Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Кулеба зажадав від голови іранського МЗС припинити постачати зброю Росії

Кулеба зажадав від голови іранського МЗС припинити постачати зброю Росії
Фото: УМІТ БЕКТАС|РЕЙТЕРС

Глава іранського Міністерства закордонних справ Хоссейн Амір Абдоллахян зателефонував українському колезі Дмитру Кулебі. Головною темою розмови стало питання про постачання Тегераном зброї Росії. Про це голова української дипломатії повідомив у своєму Твіттері.

- Сьогодні мені зателефонував міністр закордонних справ Ірану Хоссейн Амір Абдоллахян, під час розмови я зажадав від Ірану негайно припинити постачання до Росії зброї, яка використовується для вбивства мирних мешканців та руйнування критично важливої інфраструктури в Україні, - написав міністр.

За його словами, Абдоллахіян зателефонував, щоб переконати Україну у дотриманні Іраном принципу відмови від відправки зброї конфліктуючим сторонам. Також іранський міністр заявив про готовність провести зустрічі за участю військових експертів, щоб обговорити звинувачення щодо передачі Росії дронів.

У вересні українські спецслужби встановили, що Росія атакує Україну дронами-камікадзе іранського виробництва. Тегеран продовжує стверджувати, що нібито не постачає зброю РФ. МЗС позбавило акредитації в Україні посла Ірану, а ЄС та Британія запровадили санкції проти фізичних та юридичних осіб Ірану.