Завантажити ще

Хакери зламали російський телеканал - транслювали заклик ЗСУ здатися в полон

Хакери зламали російський телеканал - транслювали заклик ЗСУ здатися в полон

Українські хакери зламали один з телеканалів у російському Новосибірську та почали транслювати в ефірі звернення українських захисників до військових Росії. У ньому наші воїни закликали ворога здатися в полон, щоб уникнути втрат. Про це повідомляється в Телеграм-каналі "СтратКом ЗСУ".

– Сьогодні близько 14.00 українськими хакерами було зламано одного з провайдерів супутникового телебачення у Новосибірську. Замість звичного де**ма від пропагандистів тривалий час транслювалося звернення ЗСУ до армії агресора з пропозицією здаватися в полон та протистояти насильницькій та повальній мобілізації, - зазначено у повідомленні.

У відео, яке транслювали росіянам, були показані кадри наслідків війни в Україні, а на фоні цих знімків йшлося про те, що наша країна ніколи не була загрозою Росії, а російські солдати є учасниками військових злочинів керівництва РФ.

- Ви знаходитесь на території чужої країни та берете участь у військових злочинах російського керівництва. Щодня вас кидають на забій. Для вашого командування ви – витратний матеріал. Втрати ніхто не рахує. Поставте собі питання – за що ви воюєте? За страх ваших вождів втратити владу? За їхній спосіб життя, створений на грошах ваших та ваших сімей? За їх тупість та некомпетентність? Україна ніколи не загрожувала Російській Федерації, - йдеться у зверненні.

Також українські захисники закликали військових Росії здатися в полон та вирушити живими додому. Також у ВСУ пообіцяли дотримуватися щодо полонених усі Женевські конвенції.