Завантажити ще

Ексглава НБУ Шевченко, якого шукає НАБУ, перебуває в Європі

Ексглава НБУ Шевченко, якого шукає НАБУ, перебуває в Європі
Фото: Photo by Yelyzaveta Serhiienko/ Press office NBU

Екскерівник НБУ прокоментував оголошення себе у розшук. Кирило Шевченко розповів, что знаходиться у Європі, про що повідомив НАБУ та САП, пише LB.ua, посилаючись на коментар Шевченка.

- Перебуваючи на консульському обліку в країні ЄС, я офіційно повідомив НАБУ та САП про своє фактичне місцеперебування. Офіційно звернувся до посольства з клопотанням щодо надання мені приміщення для організації відеозв’язку на час, коли співробітники слідчого органу захочуть провести допит, - розповів він.

Кирило Шевченко запевнив, що подав усі відповідні клопотання та зробив усі необхідні дії щодо залучення його до слідчих дій. 

Ексглава НБУ заявив, що оголошують в розшук тих, хто переховується, і він “навіть не уявляє, що ще мав зробити, для співробітництва зі слідством”. Справу щодо “Укргазбанку” Шевченко назвав “нафталіновою”.

Довідка

4 жовтня Кирило Шевченко пішов у відставку з посади голови НБУ за станом здоров’я. 6 жовтня йому оголосили підозру у справі «Укргазбанку» щодо розкрадання понад 200 мільйонів гривень, коли він був головою правління. 24 жовтня НАБУ оголосило Кирила Шевченка у розшук через те, що він не з‘являвся до слідчого. 7 жовтня ексочільник "Ощадбанку" Андрій Пишний став новим головою НБУ.

Новини по темі: НАБУ Розшук глава НБУ