Завантажити ще

Подоляк допустив, що Богуслаєва обміняють на українських полонених

Подоляк допустив, що Богуслаєва обміняють на українських полонених
Фото: t.me/SBUkr/5502

Президента промислового гіганта "Мотор Січ" В'ячеслава Богуслаєва можуть обміняти на українських військовополонених, яких утримують російські окупанти. Про це радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив в ефірі "Настоящего времени".

- Ми, якщо потрібно, все зробимо для того, щоб забрати реальних громадян України, не ось цих фіктивних ряджених, скажімо так, червоних директорів, а реальних громадян. Робитимемо все, що завгодно. І ці суб'єкти можуть потрапити теж в обмінний список, - сказав Подоляк.

Як приклад він згадав обмін Віктора Медведчука.

- По Медведчуку, ви бачите, використали суб'єкт: віддали, отримали всі дані, всі свідчення, віддали - займайтеся там своїм Медведчуком. Забрали своїх класних хлопців. Я сподіваюся, що ми будемо використовувати будь-яку можливість, будь-яких людей, особливо громадян Росії, для того щоб забрати своїх пацанів, - наголосив Подоляк.

Почесного президента «Мотор Січ» було затримано СБУ 23 жовтня. Його звинувачують у незаконному постачанні товарів військового призначення для російської штурмової авіації. Згодом СБУ  оприлюднила аудіо записи розмов Богуслаєва, на яких він виправдовує вторгнення РФ на територію України. Ввечері 24 жовтня адвокат Богуслаєва підтвердив, що той має російський паспорт.