Завантажити ще

Адвокат підтвердив, що президент "Мотор Січ" Богуслаєв має громадянство Росії

Адвокат підтвердив, що президент
Фото: т.ме/СБУкр

Підозрюваний у колабораціонізмі президент "Мотор Січ" В'ячеслав Богуслаєв має російський паспорт. Інформацію підтвердив його адвокат Ярослав Волинець під час засідання суду щодо обрання запобіжного заходу його клієнту, передає "Українська правда .

Як зазначено у повідомленні, наявність паспорта громадянина РФ у Богуслаєва адвокат підтвердив суд. Водночас, подробиць він не уточнив, оскільки зі своїм підзахисним цю тему не обговорював.

У ході засідання захисник президента "Мотор Січ" також заявив, що запчастини Росії не постачалися, а оприлюднені силовиками телефонні розмови про контракти нібито велися до вторгнення РФ до України - у 2021 році. За словами Волинця, тоді це питання нібито було схвалено "державою України в особі державних органів".

- Як пояснив мій клієнт, то за першим епізодом – розмови були, але поставок не було. Другий епізод - підтвердили фактично й прокурори, що не відбулося постачання. Травневі та березневі розмови – про контракт 2021 року, а основні контракти – взагалі 2008 року. "Мотор-Січ" постачає на Росію багато років. Це ж справа – часів війни вже, – сказав правозахисник.

Президент "Мотор Січ" В'ячеслав Богуславський підозрюється в колабораціонізмі та пособництві Росії. Його затримали 22 жовтня у Запоріжжі. Слідство встановило, що Богуслаєв постачав Росії двигуни та інші запчастини до ударних гелікоптерів навіть після російського вторгнення в Україну. 24 жовтня Шевченківський районний суд Києва обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на місяці.