3 жовтня
Завантажити ще

В “Укренерго” попередили про відключення світла у Києві та семи областях

В “Укренерго” попередили про відключення світла у Києві та семи областях
Фото: REUTERS

В “Укренерго” попередили про відключення світла у Києві та семи областях України у понеділок, 24 жовтня.

- Для підтримки стабільної роботи енергосистеми Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений ввести тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії в Харківській, Полтавській, Сумській областях. Найбільший обсяг обмеження буде застосовано в Києві та Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській областях, - йдеться у повідомленні.

КМДА повідомила, що у Києві за розпорядженням  «Укренерго» вже почалися стабілізаційні відключення світла. У Харківській області частково відключено електрику в Лозівській, Золочівській, Краснокутській і Чугуївській громадах. За словами глави Сумської ОВА Дмитра Живицького, на Сумщині станом на 10 ранку відключені від енергопостачання 33 052 абоненти. 

- Енергетики застосували аварійні відключення, обіцяють - для одних абонентів не довше ніж 2 години поспіль, - написав Живицький.

Глава Хмельницької ОВА Сергій Гамалій повідомив у своєму телеграм-каналі, що в мікрорайонах Хмельницького знову є аварійні відключення електропостачання через те, що енергомережа не витримує навантаження. Він закликав за можливості зменшити енергоспоживання.

З 10 жовтня росіяни обстріляли десятки енергооб’єктів майже на всій території країни. Найбільша інтенсивність обстрілів була 10, 11, 17 і 22 жовтня.