Завантажити ще

Єрмак – про нову заяву РФ: Брудний шантаж виглядає дуже примітивно

Єрмак – про нову заяву РФ: Брудний шантаж виглядає дуже примітивно
Фото: t.me/ermaka2022

Незважаючи на постійні залякування, Росію вже давно ніхто не боїться. При цьому весь світ вже знає, що росіяни "слабкі боягузи", які хочуть переговорів з Україною, бо це єдиний спосіб "зупинити свій крах". Про це йдеться у заяві голови Офісу президента Андрія Єрмака.

- Росію давно вже ніхто не боїться, бо вони слабкі боягузи, які мріють про переговори, щоб зупинити свій крах. Це бачить весь світ. Переговорів не буде. А все брудне залишиться із РФ в ізоляції, у якій вона обов’язково опиниться, - сказав він.

Голова Офісу президента додав, що шантаж РФ «виглядає дуже примітивно».

- Брудні маніпуляції із Запорізькою АЕС, брудні залякування Каховською ГЕС, брудний теракт проти українських військовополонених в Оленівці, а також брудна війна з цивільним населенням і терор після поразок на полі бою… - перелічив він, назвавши Росію "брудною державою" з "примітивними конструкціями". 

Шойгу заявив про "брудну бомбу" у неділю, 23 жовтня, під час телефонної  розмови з колегами з Франції, Туреччини, Британії, США.  Президент України Володимир Зеленський вже прокоментував заяву російського міністра, наголосивши, що якщо РФ говорить про "брудну бомбу", значить, вона це вже підготувала.