Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Суд остаточно заборонив діяльність Соціалістичної партії України

Суд остаточно заборонив діяльність Соціалістичної партії України
Фото: novosti.ua

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду України відхилив апеляційну скаргу "Соціалістичної партії України", заборонивши її діяльність у нашій країні. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

- Рішення про заборону функціонування «Соціалістичної партії України» ухвалено на підставі указу президента та рішення РНБО. У їх основі докази деструктивної діяльності партії, зібрані в рамках реагування СБУ на загрози національній безпеці, - йдеться у повідомленні.

За даними відомства, йдеться насамперед про демонстративну підтримку та популяризацію агресивної антиукраїнської політики Росії керівництвом та членам політсили.

– Представники цих політичних сил брали безпосередню участь у встановленні окупаційного режиму на захоплених РФ територіях України та організації та проведенні на цих територіях фейкових «референдумів», – наголосили у СБУ.

Наприкінці березня РНБО ввела санкції проти низки проросійських партій. По обмеження потрапили: «Опозиційний блок», «Соціалісти», партія «Справедливості та розвитку», «Наші», «Держава», «Блок Володимира Сальдо», «Ліва опозиція», «Партія Шарія», «Союз лівих сил», «Опозиційна платформа – За життя» та «Прогресивна соціалістична партія України». Їхню діяльність в Україні остаточно заборонено Верховним судом.