Завантажити ще

Ердоган: Путін наразі відкритіший до переговорів, ніж раніше

Ердоган: Путін наразі відкритіший до переговорів, ніж раніше
Фото: Turkish Presidential Press Office/Handout via REUTERS

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган все ще сподівається організувати зустріч президентів України і Росії для завершення війни. Про це він сказав журналістам, повідомляє CNN Turk.

«Путін наразі набагато м'якіший і відкритіший до переговорів, ніж раніше»,- сказав Ердоган. Турецький лідер також зазначив, що після вчорашніх переговорів із Зеленським відчув, що «в нього теж немає такого блокування і що він теж виступає за вирішення цього питання».

Президент Туреччини зазначив, що, «послухавши обох лідерів, ми побачимо, наскільки далеко вони можуть завести телефонну дипломатію, яку ми проведемо найближчими днями…» 

«Ми сподіваємось, що ми продовжимо шлях до миру, об'єднавши двох лідерів. Тому що обидві сторони зазнають серйозних втрат. Я вірю, що з миром не буде тих, хто програв»,- сказав Ердоган.

4 жовтня президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони від 30 вересня, в якому констатована неможливість вести переговори з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним