Завантажити ще

Філатов підтвердив, що відмовився від рекордного хабара: Дуже хотілося залишити собі

Філатов підтвердив, що відмовився від рекордного хабара: Дуже хотілося залишити собі
Фото: t.me/borys_filatovv

Мер Дніпра Борис Філатов підтвердив, що відмовився від 22 млн євро хабара від київського забудовника Максима Микитася. За словами градоначальника, після отримання відповідної пропозиції він одразу ж звернувся до НАБУ. При цьому Філатов жартує, що спокуса залишити собі гроші була великою. Про це він написав у телеграм.

- Так, підтверджую – це правда. Як особа процесуальна і під підпискою про конфіденційність, я не особливо вдаватимуся в деталі. Розповім лише про свої мотиви. Нечесно і погано красти в країні, що захлинається від крові. Якщо ми хочемо, щоб нашим дітям і онукам дісталася успішна і справедлива держава, якою хочеться пишатися, то кожен із нас має докласти до цього особистих зусиль. У тому числі, борючись із корупцією, - написав Філатов.

Мер Дніпра наголосив, що "не брав і не беру участі в жодних оперативних «комбінаціях» правоохоронних органів. Але, коли йому запропонували хабар, він одразу пішов до правоохоронців.

- Я спочатку витріщив очі від такого нахабства, а потім потопав у НАБУ, як цього прямо вимагає від чиновників закон «Про запобігання корупції». Після цієї історії, сподіваюся, що всякі шахраї нарешті перестануть лізти до мене з непристойними пропозиціями, а деякі мої підлеглі все-таки зрозуміють, що якщо хтось прокрадеться, то я нікого не прикриватиму, - написав він.

Градоначальник пожартував, що відмовився від самого рекордного в Україні хабара в 22 мільйони вбитих єнотів, "хоч і дуже хотілося залишити його собі".

Напередодні в НАБУ розповіли, що колишнього народного депутата Максима Микитася затримали за заявою міського голови Дніпра Бориса Філатова. У НАБУ заявили, що Микитась запропонував одну з рекордних сум пропонованої неправомірної вигоди – 22 млн євро. Кошти призначалися за укладання з підконтрольними екснардепу компаніями контракту з будівництва метро у Дніпрі поза конкурсом.