Завантажити ще

Росія нанесла по енергетичних об’єктах України 130 ударів

Росія нанесла по енергетичних об’єктах України 130 ударів
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Енергетична інфраструктура України витримала 130 російських ударів за три дні. Про це за підсумками тижня розповів прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

- Лише за перші три дні цього тижня ворог завдав до 130 ракетних ударів та ударів дронів-камікадзе по цивільних та енергетичних об’єктах, зокрема в столиці, - написав він у Facebook.

За словами глави Кабінету міністрів, Україна була готова до такого сценарію та мобілізувала зусилля для екстрених ремонтних робіт.  Відновити електропостачання вдалося в 4000 населених пунктах.

- Розраховуємо, що найближчими днями зранку та ввечері українці також утримаються від надмірного споживання електроенергії, - зазначив Шмигаль.

Укренерго” повідомило, що ракетна атака 11-12 жовтня була спланована за участі російський енергетиків. Про це говорить вибір цілей в українських електромережах та її масштаб.

- Агресор свідомо цілив туди, де можна завдати найбільше шкоди і залишити багато українців без світла і тепла… Ми будемо щільно працювати з українськими правоохоронними органами, щоб зібрати всю необхідну доказову базу. Жодний злочинець не має уникнути покарання, - сказав голова правління компанії Володимир Кудрицький в інтерв’ю для BIHUS info.

Диспетчерський центр «Укренерго» все ще не виключає можливості застосування графіків примусових обмежень, тому потрібно раціонально споживати електроенергію.

10 жовтня, в день масованої ракетної атаки Росії, українців вперше попросили економити електрику.