28 травня
Завантажити ще

Дві тисячі українських військових вирушать на навчання до Франції

Дві тисячі українських військових вирушать на навчання до Франції
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Французькі військові частини приймуть дві тисячі українських захисників для військової підготовки. Відповідне рішення було затверджено президентом країни Еммануелем Макроном, пише "Le Parisien".

– Президент Франції Еммануель Макрон затвердив план підготовки, який дозволить розмістити у країні до двох тисяч українських військових. Вони будуть приписані до наших частин на кілька тижнів. Необхідно підготувати нове покоління солдатів, які б трималися тривалий час. Ми це робимо, дотримуючись норм права і не стаючи стороною конфлікту, оскільки ми не перебуваємо в стані війни, а допомагаємо країні, що воює, - заявив міністр Збройних сил Франції Себастьєн Лекорню.

З початку вторгнення РФ до України Франція підготувала близько 40 українських військових. Зокрема наших захисників навчили користуватися самохідними гаубицями Caesar.

На початку вересня Великобританія також розширила програму підготовки українських військових. Йдеться про десятки тисяч наших військових, які протягом кількох тижнів проходять навчання у Британії під керівництвом інструкторів із восьми країн світу.