Завантажити ще

До Білорусі прибули перші ешелони з російськими військовими

До Білорусі прибули перші ешелони з російськими військовими
Фото: t.me/modmilby

Росія відправила на територію Білорусі свої війська для "спільних військових навчань". Відео опублікувало у своєму Телеграм-каналі Міністерство оборони країни.

- Перші ешелони з російськими військовослужбовцями, які входять до складу регіонального угруповання військ (сил), прибули до Республіки Білорусь. Військовослужбовців привітно зустріли із хлібом та сіллю, - заявили у білоруському відомстві.

Про розгортання регіонального угруповання військ заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко 10 жовтня. За його словами, основу угруповання складатимуть Збройні сили Білорусі. Також Лукашенко доручив прийняти та розмістити у Білорусі "не одну тисячу" російських військових. Лукашенко заявив, що таке рішення було ухвалене країнами нібито на тлі "загострення на західних кордонах Союзної держави РФ та РБ".

До цього МЗС Білорусі заявило, що нібито Україна готує удар по білоруській території. Відповідну ноту вручили послу України у Мінську Ігорю Кізімі. Українська сторона цю інформацію спростувала та назвала це черговою провокацією Росії.