27 травня
Завантажити ще

Данилов про ініціативу Ердогана організувати переговори РФ із Заходом: Це неможливо

Україна відреагувала на інформацію про те, що нібито президент Туреччини Реджеп Ердоган може організувати переговори західних країн з Росією. Переговори, які стосуватимуться і нашої країни, неможливі. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данилов в ефірі всеукраїнського телемарафону.

- По-перше, жодних розмов про Україну без України не буде. Це неможливо на сьогоднішній день, – заявив Данилов.

Також він нагадав про рішення РНБО щодо неможливості переговорів України з президентом Росії Володимиром Путіним.

- По-друге, я хотів би звернути увагу, що у нас є рішення РНБО, в якому є пункт - там чітко зазначено, що з президентом Путіним ми переговори вже вести не можемо. Після всіх речей, які вони наробили на территорії України, це неможливо, - сказав Данилов.

За його словами, питання щодо поновлення переговорів українська сторона буде готова обговорювати, коли в Росії з'явиться "нове керівництво". Як зазначив секретар РНБО, це можливо лише за умов, які "влаштують" Україну.

Йдеться про інформацію, яку опублікував журналіст турецького видання Milliyet Озай Шендір. За його словами, Туреччина хоче організувати переговори Росії з чотирма основними західними країнами - США, Францією, Німеччиною та Великобританією. Як зазначив журналіст, пропозиція Анкари вже надіслана на розгляд Вашингтона і нібито "перші відгуки з боку впливових фігур у США позитивні".