26 сiчня
Завантажити ще

У жовтні ЗСУ деокупували понад 500 квадратних метрів території Херсонщини

У жовтні ЗСУ деокупували понад 500 квадратних метрів території Херсонщини
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

З початку жовтня українські війська звільнили від росіян десятки сіл та міст у Херсонській області. Загалом деокуповано понад 500 квадратних метрів території області. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму зверненні до українців.

– Інформуємо і про наш рух на передовій. Тільки за час з 1 жовтня і лише на Херсонщині від російського псевдореферендуму було звільнено та стабілізовано понад півтисячі квадратних кілометрів території та десятки населених пунктів, - сказав Зеленський.

Як зазначив президент, успіхи є і в просуванні наших воїнів на сході України, але подробиць він не розкрив.

– Є успіхи і у східному напрямку. Обов'язково настане день, коли ми прозвітуємо про успіхи і в Запорізькій області – у тих районах, які поки що контролюють окупанти. Настане день, коли ми скажемо і про звільнення Криму, – запевнив голова держави.

Напередодні ЗСУ підтвердили звільнення понад десятку населених пунктів у Херсонській області. Зокрема, наші захисники деокупували Любимівку, Хрещенівку, Золоту Балку, Біляївку, Українку, Велику та Малу Олександрівки, Давидів Брід, Нововоскресенське, Новогригорівку та Петропавлівку. Тоді Зеленський зазначив, що це не повний список звільнених населених пунктів, оскільки рух наших військ рухається.