Завантажити ще

Туреччина відмовилася постачати Росії бронежилети та зимовий одяг

Туреччина відмовилася постачати Росії бронежилети та зимовий одяг
Фото: REUTERS/Sergey Pivovarov

Туреччина відмовилася постачати Росії бронежилети та зимовий одяг. Про це Forbes розповів міністр оборони України Олексій Резніков.

- Ми маємо точну інформацію з нашими турецькими партнерами, що росіяни намагалися замовити в них через треті країни 200 000 бронежилетів і 500 000 комплектів зимового одягу. Це означає, що у них з цим біда. До речі, Туреччина їм відмовила, - сказав він.

Резніков заявив про провал мобілізації в Росії та провал забезпечення цього військового контингенту. За словами міністра, “вони бігають по ринку та думають, де їм взяти бронежилети та одяг”.

Кажучи про зимове забезпечення української армії, Олексій Резніков запевнив, що “ми абсолютно готові”.

- У нас на сьогоднішній день на складах командування сил логістики більше, ніж потрібно для забезпечення всіх, хто знаходиться на першій лінії фронту. Всі заявки вже ухвалені. Контрактів, укладених Міноборони, є стільки, скільки подав Генштаб, це трохи менше мільйона, з метою покласти на склади. Жодних підстав для хвилювання, - розповів він.

Влітку турецька компанія Baykar відмовилася постачати безпілотники Росії, оскільки її підтримка "повністю на боці України".