Завантажити ще

Під санкції ЄС потрапили Дугін, Газманов, Чичеріна та Расторгуєв

Під санкції ЄС потрапили Дугін, Газманов, Чичеріна та Расторгуєв
Фото: t.me/julia_chicherina

У Єврокомісії розкрили вміст восьмого пакету санкцій ЄС проти Росії. У своєму телеграм-каналі глава Офісу президента України Андрій Єрмак виділив основні пункти.

Це визначення граничної ціни на російську нафту для її транспортування морем. Розширена заборона на постачання сталевої продукції, техніки, хімікатів, пластику та цигарок. Заборона продажу в Росію цивільної вогнепальної зброї, військових транспортних засобів та обладнання. Заборона громадянам ЄС обіймати керівні посади у російських держкомпаніях. 

Російське державне ЗМІ "РИА Новости" також оприлюднило список із 30 фізичних та 7 юридичних осіб, які потрапили під санкції в рамках восьмого пакету. Під обмеження потрапили філософ Олександр Дугін, ЦВК та її голова Елла Памфілова, артисти Олег Газманов, Юлія Чичеріна та Микола Расторгуєв, перший заступник міністра оборони Руслан Цаликов та заступник міністра оборони Юнус-Бек Євкуров, "Гознак".

"Комерсант" зазначив, що ЄС допустив винятки з режиму обмежень ціни на російську нафту, якщо це важливо для енергобезпеки конкретної країни.

На сайті Єврокомісії сказано, що восьмий пакет "жорстких" санкцій проти Росії ввели за незаконну анексію української території на основі фіктивних "референдумів", мобілізацію додаткових військ та відкриті ядерні погрози.