Завантажити ще

Українські війська звільнили ще три населені пункти на Херсонщині

Українські війська звільнили ще три населені пункти на Херсонщині
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

За останню добу Збройним силам України вдалося деокупувати три села у Херсонській області – Нововоскресенське, Новогригорівку та Петропавлівку. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні до українців.

- Тільки за цю добу в Херсонській області від псевдореферендуму було звільнено та стабілізовано такі населені пункти, як Нововоскресенське, Новогригорівка та Петропавлівка. Рух продовжується, - сказав президент.

У своєму зверненні Зеленський відзначив бійців оперативного угруповання «Олександрія», які створили умови для успішного контрнаступу ЗСУ та захисників підрозділів Повітряних сил, які збили шість ворожих безпілотників.

- Хочу відзначити особовий склад оперативно-стратегічного угрупованняна «Олександрія» за створення умов для успішного наступу, за планування та підготовку активних дій на Херсонщині. Саме тих наших дій, які вже дають суттєвий результат. Також я хочу відзначити воїнів наших Повітряних сил, яким сьогодні вдалося збити шість безпілотників іранського виробництва, які окупанти намагалися використати проти наших міст, – наголосив голова держави.

За його словами, три дрони були збиті зенітниками 302-го зенітного ракетного Харківського полку, а ще три - льотчиками-винищувачами з 204 Севастопольської бригади тактичної авіації.