Завантажити ще

Зеленський ввів у дію рішення РНБО про неможливість переговорів із Путіним

Зеленський ввів у дію рішення РНБО про неможливість переговорів із Путіним
Фото: president.gov.ua

Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо неможливості проведення переговорів із Володимиром Путіним. Про це йдеться в опублікованому 4 жовтня указі №679.

– Констатувати неможливість проведення переговорів з Президентом Російської Федерації В.Путіним, – йдеться у документі, доступному на сайті президента України.

Документ опублікували у день, коли Росія зробила передостанній крок на шляху до анексії нових територій України. У вівторок Рада федерації одноголосно схвалила закони про “приєднання” чотирьох окупованих областей України – Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької. Анексія завершиться внесенням поправок до Конституції Росії на підставі указу президента Володимира Путіна.

30 вересня Володимир Зеленський за підсумками засідання РНБО заявив, що Україна не вестиме переговори з Росією, доки її президентом є Володимир Путін. Президент також оголосив про підписання заявки на прискорений вступ України до НАТО. Цього ж дня Володимир Путін у Кремлі підписав "договори про вступ до складу Росії" тимчасово окупованих територій чотирьох областей України.