Завантажити ще

Путін у зверненні до росіян оголосив про анексію українських територій

Путін у зверненні до росіян оголосив про анексію українських територій
Фото: REUTERS

Президент Росії Володимир Путін у зверненні до росіян оголосив про анексію українських територій - Запорізької, Харківської, Донецької та Луганської областей до Росії.

- Сьогодні ми підписуємо договори про те, щоб прийняти до складу Росії «ДНР», «ЛНР», Херсонську та Запорізьку область. Впевнений, що це рішення підтримає Держдума, бо це воля мільйонів людей. Люди, які живуть у Луганську та Донецьку, Херсоні та Запоріжжі, стають нашими громадянами. Назавжди, — заявив він.

Путін також закликав українську сторону повернутися за стіл переговорів, але рішення про анексію Запорізької, Харківської, Донецької та Луганської областей до Росії він не перегляне. Також президент РФ сказав, що російська влада відбудує українські міста, розбомблені російською ж армією.

Голова Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Путіну час пити таблетки, тому на його заяви українська влада не зважає.

- Ми працюємо далі і звільняємо українські території. Та не звертаємо увагу на тих, кому час пити таблетки. Армія працює, Україна - єдина. Тільки вперед, - написав Єрмак.

Псевдореферендуми на окупованих українських територіях пройшли 23 – 27 вересня. На всіх загарбаних територіях російські оккупанти заявили, що "підтримка" входження до складу Росії набрала понад 97% голосів. Президент Володимир Зеленський заявив, що результати "псевдореферендумів" не вплинуть на військову стратегію України, ЗСУ продовжуватиме деокуповувати українські регіони.