Завантажити ще

Пентагон: Україна на шляху до досягнення бойових цілей

Пентагон: Україна на шляху до досягнення бойових цілей
Фото: Carlos Barria/REUTERS

Київ перебуває на шляху до досягнення кількох своїх ключових цілей на полі бою. Так, українські військові докладають зусиль на півдні, а також нещодавно досягли успіхів у Харківській та Донецькій областях, розповіла агентству Reuters помічниця глави Пентагону з питань міжнародної безпеки Селеста Валландер.

- Це ще більше відсуне амбіції Росії щодо взяття Одеси, що було однією із заявлених цілей... Це дасть Україні набагато кращу оборонну позицію, щоб перечекати ймовірне загасання гарячих боїв узимку, – наголосила помічниця глави Пентагону.

На її думку, звільнення від окупантів Лиману у Донецької області «суттєво вплине на здатність РФ постачати, поповнювати запаси та переміщувати сили вздовж передової».

У агентстві наголосили, що Валландер дала свою оцінку в той день, коли українські війська прорвалися через російські лінії на Херсонщині та швидко просунулися вздовж річки Дніпро, загрожуючи постачанню російських військ.

Тим часом українські військові продовжують звільняти населені пункти від загарбників. Звільнені село Золота балка на Херсонщині та смт Борова, що у Харківській області.